top of page

Wystawa budowlana - ReBuild Ukraine 2023

Krótko o tym, co już wydarzyło się na międzynarodowej wystawie - ReBuild Ukraine!

grupa medialna DMNTR | „Dom i wnętrze” uczestniczy jako partner medialny w ReBuild Ukraine!

Wydarzenie rozpoczęło się międzyrządowym briefingiem prasowym z przedstawicielami organów państwowych z Ukrainy, Danii, Polski, Czech, Litwy, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Uczestnicy briefingu zwrócili uwagę, że odbudowa Ukrainy będzie bardzo złożonym projektem.

Briefing prasowy władz Ukrainy i UE będzie kluczowym elementem otwarcia możliwości dla wielu sektorów gospodarki, zarówno w Ukrainie, jak i w innych krajach świata.

Następnie rozpoczął się pierwszy panel dyskusyjny RECOVERY CONSTRUCTION FORUM!

Panel dyskusyjny „POLITYKA ROZWOJU PRZYSZŁOŚCI: REFORMY, PLANY, PROGNOZY”, moderowany przez Lwa Partskhaladze, prezesa #KBU. Olena Shulyak – przewodnicząca partii Sługa Narodu, Natalia Kozlovska – wiceminister rozwoju społeczności, terytoriów i infrastruktury Ukrainy, Philip Crampton – prezes Federacji Europejskiego Przemysłu Budowlanego (FIEC) oraz wielu innych przedstawicieli ukraińskiego i W dyskusji wezmą udział także władze UE.

Kolejnym panelem dyskusyjno-praktycznym były „KIERUNKI BUDOWNICTWA: MIESZKALNICTWO, INFRASTRUKTURA, PRZEMYSŁ”.

Grupa medialna DMNTR na wydarzeniu | „Dom i Wnętrze” komunikuje się z wieloma przedstawicielami na wystawie, relacjonuje wydarzenia imprezy i prowadzi prezentację nowego magazynu DMNTR | "Dom i wnętrze" №1 (2) | Styczeń-Luty | 2023 | Polska! Prezentuje fajne polskie obiekty, nowoczesne rozwiązania architektoniczne i wiele polskich wnętrz!

Można go już obejrzeć na stronie.

(https://www.polska.dmntr.com/single-project-1)Każdy ze zwiedzających wystawę wyraża swoje wrażenie na temat jakości i piękna magazynu, a także materiałów, które zobaczył i prezentował w To. Główną gwiazdą jest projekt wiodącej pracowni architektonicznej w Polsce - FRANTA na okładce. Obiekt ten zdobył w zeszłym roku Grand Prix w Warszawie.

Organizator: Premier Expo

bottom of page