top of page

Recepcja

Architekci: Znamy Się
Powierzchnia: 138 m²
Rok: 2018
Producenci: Bujnie , Chesterfield , FAMEG
Klient: Wrocławska Strefa Kultury
Miasto: Wrocław
Kraj: Polska

Projekt ten zajmuje nowe miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia, a jego gospodarzem jest organizacja Wrocławska Strefa Kultury. Lokal ten znajduje się na jednym z najciekawszych wrocławskich podwórek. Podwórko znane jest głównie z ekspozycji kultowych wrocławskich neonów, ale także z wielu imprez artystycznych i imprez. Nowe wnętrze o nazwie „Recepcja” zostało zaprojektowane przez wrocławską grupę architektoniczną „Znamy się”.

Miejsce to ma szczególne znaczenie, gdyż wiodącą funkcją jest tutaj wymiana informacji. To tutaj również dowiesz się o nadchodzących i ciekawych wydarzeniach w mieście czy weźmiesz udział w warsztatach i spotkaniach. Przestrzeń podzielona jest na pięć stref, które są wyraźnie oznaczone. Główną strefą jest recepcja z funkcją informacyjną. Następna część to strefa warsztatowa wykorzystywana do różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, prelekcji czy indywidualnych spotkań grupowych i burzy mózgów. Wreszcie jest bar i strefa chillingu, która wieczorami zapełnia „Recepcję” gości.

Wnętrza zostały zaprojektowane w unikatowej, wyrazistej kolorystyce, która w połączeniu z ceglanymi ścianami i bujną roślinnością dodaje podwórku charakteru.Ruskiej 46 oraz na terenie całego miasta.

bottom of page